Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident rutier în Bistriţa

Fostul ministru social-democrat Bogdan Ivan ar fi fost implicat, joi seară, într-un accident rutier produs în municipiul Bistriţa.

Potrivit unor surse oficiale, fostul ministru Bogdan Ivan s-ar fi aflat, joi, la volanul unui autoturism şi ar fi fost implicat într-un accident rutier în apropierea Primăriei Bistriţa.

Se pare că în maşină se afla şi soţia politicianului, fără ca cineva să fie rănit.

Ivan ar fi intrat cu maşina într-un autobuz, care circula regulamentar.

Pentru că nu s-au înregistrat victime şi nici pagube la infrastructura stradală, cei doi şoferi au avut posibilitatea de a încheia o constatare amiabilă.

Comenteaza cu profilul facebook

Distribuie articolul:

accident bogdan ivan
Mihnea Tudor
Mihnea Tudor este unul dintre jurnaliștii care publică articole pe site-ul stiripescurt.ro, cu o experiență de peste 7 ani în presa, pe domenii diverse, de la politica, externe, eveniment, sport etc.

Alte stiri de interes